GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI
NAUCZYCIEL
DZIEŃ, GODZINA
SALA
Andrzejewska Beata
Wtorek 14:30 –15:30
C7
Barczyński Sylwester
Czwartek 15:30 – 16:30
sala gimnastyczna
Borecka Sylwia
Czwartek 16:10-17:10
sala gimnastyczna
Borzyk Agnieszka
Poniedziałek 7:00-8:00
C16
Budnicka Beata
Środa 15:20- 16:20
gabinet pedagoga E9
Bulera Karolina
Środa 16:10-17:10
B12
Ceranowski Piotr
Czwartek 14:30 – 15:30
B1
Chojnacki Andrzej
Środa 15:30- 16.30
B3
Czerwińska Edyta
Poniedziałek 7:00-8:00
B11
Dankowska Dorota
Poniedziałek 9:30 –10:30
Pokój nauczycielski
Duda Joanna
Poniedziałek 7:00 – 8:00
B4
Emmerling Agata
Środa 16:30 – 17:30
gabinet psychologa
Flinik Agnieszka
Piątek 14:30 – 15:30
Pokój nauczycielski
Hinc Alicja
Czwartek 7:00-8:00
B6
Janik Michalina Środa 16.30 - 17.30 Jarmuł Jolanta
Wtorek 15:20- 16:20
B12
Jaśniewicz Joanna
Poniedziałek 15:25-16:25
C9
Kieres Justyna
Wtorek 16:00-17:00
świetlica
Kmieć Natalia
Środa 17:00-18:00
sala gimnastyczna
Kokos-Jarzębska Katarzyna
Czwartek, 14:30-15:30
A7
Kościński Marcin
Czwartek 14:30-15:30.
pokój nauczycielski
Kozak Katarzyna
Poniedziałek 15:20-16:20
B-16
Kryńska Magdalena
Czwartek 15:20-16:20
C20
Kubiszewska Beata
Wtorek 15:30-16:30
C17 Kućmierczyk Paulina
Poniedziałek 15:20 – 16:20
B-16
Labryga Marzena
Poniedziałek, 15:20-16:20
A7
Lisowiec-Poręba Katarzyna
Wtorek 16:00- 17:00
biblioteka
Łyszyk Katarzyna
Wtorek, 14:30-15:30
C14
Machutta-Gałązka Karolina
Poniedziałek 16:00 - 17:00
C3
Mackus Lucyna
Piątek 14:30 – 15:30
C-5
Maj Maja
Czwartek, 14:30-15:30
B11
Makowska Anna
Poniedziałek, 15:20 – 16:20
B12
Małek Magdalena
Poniedziałek 15:20 -16:20
A-2
Mateńko Joanna
Wtorek, 14:30-15:30
C-5
Mazurkiewicz Agata
Poniedziałek 16:30-17:30
świetlica
Mickiewicz Aleksandra
Poniedziałek, 15:25-16:25
C4
Nowak Elżbieta
Czwartek 14:30-15:30
B6
Olschewska Agnieszka
Środa 14:30 - 15:30
C17
Orlikowska Ilona
Czwartek 15:30-16:30
A-6
Orzechowski Daniel
Środa 16:10-17:10
sala gimnastyczna
Pajewska Elżbieta
Środa 14:30 – 15:30
sekretariat/PN
Pogorzelska Marta
Środa 15:20-16.20
sala gimnastyczna
Pojawa Wioleta
Środa 13.30-14.30
pokój nauczycielski
Praszczak Marcin
Co drugi tydzień
sala gimnastyczna
Radomska Anna
Wtorek 7.00 - 8.00
A2 Rajkowska Weronika
Środa 7:00-8:00
B15
Romańczuk-Ozdoba Edyta
Czwartek 15:30-16:30
B13
Rudnik Lucyna
Poniedziałek 14.30-15.30
A5
Sarnowska Adriana
Wtorek 14:30-15:30
pokój nauczycielski
Semeniuk Małgorzata
Środa 15:20-16:20
A - 1
Siudek Małgorzata
Wtorek 14:30-15.30 /co dwa tygodnie/
Środa 14:30-15:30 /co dwa tygodnie/
C-18 Skalna Mirosława
Czwartek 15.30-16.30
A-1
Sokołowska-Wiśniewska Marta
Czwartek 14.30-15.30
sala gimnastyczna
Stachowicz Dagmara
Środa 14.30-15.30
c19
Suchodolska Joanna
Środa 15-20-16.20
A-6
Szewc Artur
Wtorek 9.40-10.40
B/23
Śpiewak Justyna
Czwartek 16:00-17:00
świetlica
Urbaniak Agnieszka
Poniedziałek 14:30-15:30
A6
Walewska Jolanta
Wtorek 14.30-15.30
C5
Walkowiak Magdalena
Czwartek 14.30-15.30
C 9
Wałaszewska Beata
Środa 15.30 - 16.30
C 4
Wawrowska Marlena
Środa, godz. 14.30-15.30
A5
Witkowska-Panasiak Maria
Wtorek, godz.15.25-16.25
A-5
Wojcieszek Katarzyna
Wtorek 15:00 – 16:00
Gabinet pedagoga C–15
Wolikowska Anna
Środa 15:30- 16:30
B-13
Zawadzka Agnieszka
Poniedziałek 15:20-16:20
B-5
Ziemienowicz Monika
Poniedziałek 16:00-17:00
biblioteka